Miłkowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
30 000 PLN

Województwo warmińsko-mazurskie, to jedno z najczęściej odwiedzanych przez turystów województw w Polsce. I nie ma co się dziwić, bo tam jest po prostu pięknie ... warto zostać na dłużej ...

Posiadamy w swojej ofercie działkę rolną zabudowaną, o powierzchni 900 m2, oznaczoną w ewidencji gruntów symbolem Br-PsIII. Na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 160m2.

Działka nie jest objęta aktualnie obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Ma zapewniony dostęp do drogi publicznej - droga wojewódzka nr 513.
Lokalizacja nieruchomości: Miłkowo, gmina Orneta.

Zapraszamy !!!

  • Obecna zabudowa działki: Inna
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Agnieszka Pepłowska

Agnieszka Pepłowska

Specjalista ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CZAS NA DOM Szymon Łagodziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest CZAS NA DOM Szymon Łagodziński z siedzibą przy Polna 72/3, 83-050 Lublewo Gdańskie (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@czasnadom.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu